خبرنامه بانك اطلاعات مشاغل صنعتي و شهري خبرنامه بانك اطلاعات مشاغل صنعتي و شهري .

خبرنامه بانك اطلاعات مشاغل صنعتي و شهري

هوآوي قصد دارد از لينوكس در لپ‌تاپ‌هاي خود استفاده كند

كمپاني هوآوي با معرفي سيستم‌عامل HarmonyOS تصميم گرفت تا اندرويد را در گوشي‌هاي هوشمند خود كنار بگذارد و سيستم‌عامل اختصاصي خود را به صورت پيش‌فرض بر روي آن‌ها نصب كند. اما در خصوص لپ‌تاپ‌هاي خود تصميم دارد تا سيستم‌عامل لينوكس را نصب و راه‌اندازي نمايد.

بر اساس گزارش TechRepublic، كمپاني هوآوي همچنان با محدوديت‌هاي تجاري از سوي ايالات متحده روبرو مي‌باشد، به اين معني كه بايد در جابجايي و استفاده از نرم‌افزارها بر روي دستگاه‌هاي خود تجديدنظر نمايد. در خصوص گوشي‌هاي هوشمند هوآوي بدان معناست كه در صورت لزوم بايد به جاي سيستم‌عامل اندرويد از HarmonyOS استفاده نمايد. اكنون همين تفكر در مورد لپ‌تاپ‌ها اعمال خواهد شد، زيرا كمپاني مايكروسافت نيز يكي از كمپاني‌هاي آمريكايي است و شامل محدوديت‌هاي ايالات متحده مي‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۶:۵۲ توسط:omid موضوع: عمومي نظرات (0)

لپ‌تاپ ۲ در ۱ لنوو يوگا C940

اگر هميشه به اين خاطر سراغ گوشي مي‌رويد كه بازكردن و استفاده از آن راحت‌تر از لپ‌تاپ است، شايد لپ‌تاپ جديد لنوو به نام يوگا C940 اين عادت شما را تغيير دهد. پرچمدار ۱۴ اينچي ۲ در ۱ اين شركت يكي از معدود محصولات پروژه آتنا اينتل است كه در نمايشگاه ايفا ۲۰۱۹ معرفي شده و مي‌خواهد عملكرد لپ‌تاپ‌ها شبيه به گوشي هوشمند شود.

C940 به گونه‌اي طراحي شده كه فورا از حالت خواب خارج شود و حسگر اثرانگشت آن در يك ثانيه عمل مي‌كند. علاوه بر اينها واي‌فاي به سرعت متصل مي‌شود و نمايشگر UHD با روشنايي ۵۰۰ نيت باعث مي‌شود كه بازتاب‌ها جلوي ديد شما را نگيرند. عمر باتري اين دستگاه ۱۰٫۵ ساعت است و اگر از نمايشگر در حالت FHD با روشنايي ۴۰۰ نيت استفاده كنيد، عمر باتري تا ۱۷٫۵ ساعت افزايش پيدا مي‌كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۶:۱۸ توسط:omid موضوع: عمومي نظرات (0)

ديجي فالوور مرجع خريد فالوور اينستاگرام همراه با تحويل فوري

اين تلاش به نتايج فوق العاده اي منجر شده كه يكي از اين موارد ، بيشتر از ۳۰۰ هزار سفارش در زمينه هاي افزايش فالوور اينستاگرام ، لايك و بازديد اينستاگرام در 3 سال اخير بوده . ممكن است فكر كنيد كه بسياري از پيجهاي قدرتمند اينستاگرامي خودشان از صفر همه چيز را شروع كرده و با توليد محتوا توانستند مخاطب جذب كنند اما اصلا اينطور نيست.

اما در گام دومِ جذب ۱۰۰۰ فالور نخست اينستاگرام، قصد دارم در مورد توليد محتوا و مواردي كه به بحث محتواگذاري مربوط ميشود اشاره كنم. نتيجهاي كه با رباتها دريافت ميكنيد كمي از روش توليد محتوا سريعتر است با اين حال پيشنهاد ميشود كه اگر از روش ارگانيك استفاده ميكنيد بهتر است كه از رباتها به عنوان يك مكمل بهره بگيريد. بسياري از فروشنده هاي فالوور اينستاگرام اين موارد مهم را به شما نمي گويند و فقط قصد دارند خدمات شان را به شما بفروشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۳۳:۵۵ توسط:omid موضوع: عمومي نظرات (0)